Obiekt hotelarsko – gastronomiczny Holiday powstał w 2000 roku jako jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w północno – wschodniej Polsce. Funkcjonując już ponad 19 lat nabraliśmy dzięki Państwu szeregu doświadczeń, co zaowocowało poszerzeniem pakietu usług i podniesieniem jakości ich świadczenia. Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom wprowadzamy zmiany i modernizujemy obiekt tak, by czas spędzony u nas niósł ze sobą same korzyści i miłe wspomnienia.

W otoczeniu natury

Holiday jest idealnym miejscem do wypoczynku z rodziną. Ponadto bogate zaplecze pozwana na organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i Zorganizuj wydarzenie Suwałki. Atrakcyjne położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego i bliskość Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz wielu innych atrakcji w bezpośrednim sąsiedztwie sprawia, że jest to znakomite miejsce do organizacji wszelkich form aktywnego wypoczynku oraz imprez integracyjnych. Dziewicze lasy, czyste jeziora i świeże powietrze, jak również komfortowe warunki i zdrowa, ekologiczna żywność, zapewniają naszym Gościom niezapomniane wrażenia estetyczne i kulinarne. Zapraszamy do odkrywania okolicy.

Sprawdź dostępność pokoi oraz ceny i zarezerwuj online

Pokoje, restauracja, udogodnienia

Holiday oferuje noclegi ze śniadaniem w przystępnej cenie (Sprawdź aktualny cennik). W naszym obiekcie mogą Państwo skorzystać z pokoi 1, 2, 3 i 4 – osobowych oraz apartamentów. Zapraszamy do naszej restauracji codziennie od 7:00 do 21:00. W menu znajdą Państwo specjały kuchni lokalnej, polskiej, litewskiej .Z  myślą o najmłodszych stworzyliśmy profesjonalny plac zabaw z wieloma atrakcjami. Po całym dniu wrażeń zapraszamy na chwilę relaksu i ukojenia do sali bilardowej lub sauny. Gościom ceniącym ciszę, chcącym skupić się na dobrej książce lub prasie, oferujemy pokoje bez telewizora i sprzętu multimedialnego.

W najbliższym otoczeniu obiektu można skorzystać z malowniczych szlaków pieszych i rowerowych, wypożyczalni rowerów, sprzętu wodnego i plaży nad jeziorem Wigry oddalonej o ok. 750 metrów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości przygotowaliśmy nowoczesne zaplecze konferencyjne, spełniające obecne standardy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale na spotkania biznesowe i integracyjne. Każda z naszych sal jest klimatyzowana i wyposażona w nowy sprzęt audiowizualny. Dodatkowo na terenie całego obiektu oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu.

Poznaj opinie naszych Klientów

Dzięki naszemu systemowi rezerwacji Klient na 48 godzin po pobycie otrzymuje od nas automatyczną wiadomość z prośbą o wypełnienie ankiety satysfakcji z pobytu. Nie mamy możliwości edycji publikowanych recenzji, więc masz pewność autentyczności poniższych opinii.