Fantastyczna wycieczka szkolna

Poszukujesz miejsca na wycieczkę szkolną dla swoich uczniów? Szukasz miejsca bliskiego naturze oraz pełnego atrakcji? Chcesz zorganizować zieloną szkołę lub po prostu wynająć bazę rekreacyjno – noclegową na wycieczki po Suwalszczyźnie?

Zorganizuj fantastyczną wycieczkę w urokliwe zakątki Suwalszczyzny. Obiekt hotelarko – gastronomiczny “Holiday” oferuje kompleksowe rozwiązania organizacji wypoczynku i czasu wolnego dla dzieci oraz młodzieży. Poprzez formularz możesz dać nam znać, jakie usługi skomponować w czasie pobytu młodzieży szkolnej, po czym otrzymasz odpowiedź odnośnie kosztu wycieczki.

Holiday – Stary Folwark – Wigry

Nasz obiekt znajduje się w Starym Folwarku, 750 metrów od Jeziora Wigry nieopodal drogi wojewódzkiej nr 653. Oddalony jest 11 kilometrów od Suwałk natomiast od Klasztoru Wigry dzieli go 6 kilometrów. Ośrodek otacza Wigierski Park Narodowy, liczne tereny zielone oraz akweny wodne. Przy Holiday rozciąga się szlak rowerowy Green Velo, więc jest to idealne miejsce do zorganizowania wycieczki rowerowej.

Obiekt hotelarsko – gastronomiczny “Holiday” oferuje do 80 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, i 4-osobowych. (Więcej informacji o obiekcie).

Aktywne pobyty dla dzieci i młodzieży

Ponad 15 – letnie doświadczenie, współpraca z wieloma przedsiębiorcami oraz środowiskiem lokalnym sprawiają, że możemy zaoferować szereg atrakcji wypełniając każdą wolną chwilę. W obiekcie oprócz restauracji i strefy noclegu znajduje się sauna sucha, sala bilardowa oraz konferencyjna, w której można zorganizować wieczorne dyskoteki. Na terenie ośrodka znajduje się patio, altana, a także namiot do organizacji wydarzeń takich jak karaoke, grill czy ognisko. Na Państwa podopiecznych czeka również plac zabaw z piaskownicą, boisko do gry w siatkówkę oraz piłkę nożną. Nasze zaplecze oraz okolica pozwala na organizację zielonej szkoły, spływów kajakowych, wypraw surwiwalowych, rajdów pieszych czy wypoczynku nad jednym z akwenów z wykorzystaniem sprzętu wodnego.

Czy oczekujecie Państwo aktywnego wypoczynku, czy też spokojnego pobytu związanego ze zwiedzaniem macie Państwo pewność, że sprostamy każdemu wyzwaniu. Dzięki współpracy z wieloma podmiotami, możemy skomponować dla Państwa wycieczkę wzbogaconą wizytą na Litwie (Wilno, Troki), w Aquaparku w Druskiennikach lub Suwałkach, spływem kajakowym, rejsem statkiem, wycieczką autokarową czy aktywnymi formami czasu wolnego. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wyślij zapytanie ofertowe
Dane osoby kontaktowej
Adres poczty elektronicznej do kontaktu i odesłania oferty
Liczba dzieci pozwoli na odpowiednie rozmieszczenie ich w pokojach
Wypełnienie pola pozwoli nam na odpowiednie rozmieszczenie Państwa w pokojach
Prosimy o podanie daty pobytu, celem weryfikacji dostepności.
Prosimy o zaznaczanie wszystkich atrakcji, jakie Państwa interesują.
W przypadku chęci sprecyzowania Państwa preferencji dotyczących pobytu, prosimy skorzystać z powyższego pola uwag.

 

Udogodnienia

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 87 563 71 20,

Tel./fax: 87 563 71 10,

Tel. 500 724 242

E-mail: restauracja@hotel-holiday.pl

Nasz e-mail:  restauracja@hotel-holiday.pl